НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Меморіал Лобановського. Україна (U-21) - Австрія (U-21) 0:1. Недисципліновано ###

Меморіал Лобановського. Україна (U-21) - Австрія (U-21) 0:1. Недисципліновано

11-й традіційний міжнародний турнір пам'-яті В.В. Лобановського. Фінал

Україна (U-21) - Австрія (U-21) 0:1

Гол Вастіч, 79

Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського

Україна: Шевченко, Ордець (Бабенко, 85), Рижук (Насонов, 85), Нойок, Акулінін (Кулач, 54), Маліновський (Неплях, 56), Приндетта, Мякушко (Калітвінцев, 46), К. Ковалець (Болбат, 56), Трояновський (Буяльський, 46), Мягков (Цуріков, 85).

Головний тренер - Сергій Ковалець

Австрія: Штребінгер, Счиллінґ, Цигель (Песінґер, 58), Ньюхолд, Вастіч, Зуль (Джурічич, 65), Офенбахер (Хольцхауер, 58), Кайнц (Рінцмайєр, 90), Хінтеррегер, Фаркаш, Штогер Спентгофер, 90).

Головний тренер - Вернер Ґреґоритш

Попередження Нойок, 35- Акулінін, 51- Кулач, 71- Ордець, 76 - Песінґер, 67

Вилучення Нойок, 35- Буяльський, 81

У порівнянні із вчорашнім поєдинком проти словенців, Сергій Ковалець залишив незмінним по одному виконавцю у кожній із ліній, зберігши таким чином кістяк центральної вісі та повністю змінивши фланги. Іван Ордець виявився тим самим незмінним стовпом в обороні команди, Олександр Нойок у другому матчі поспіль грав опорного півзахисника, а Леонід Акулінін майорів попереду, створюючи загрозу біля воріт суперників. До цього списку можна було б ще додати Руслана Малиновського, який минулого разу вийшов на заміну, а сьогодні опинився у стартовому складі.

Що ж до інших позицій, то наставник молодіжки цього разу вирішив дещо поекспериментувати і водночас у черговий раз дати можливість проявити себе майже усім запрошеним до табору команди. Так, Олексій Шевченко замінив на воротах Артура Денчука. У парі з Ордецем у центрі захисту зіграв Приндетта, а крайками виявилися Мягков та Рижук. Нойок і Малиновський опинилися у опорній зоні. Останній, до речі, час від часу мінявся місцями із Кирилом Ковальцем, однак із середини першої половини саме Малиновському та Ковальцю довелося грати вже пліч-опліч. Із флагів атаку підтримували Трояновський та Мякушко, а попереду майорів вже згадуваний нами Акулінін.

Початок зустрічі виявився досить стрімким, проте до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідно. Гра більшою своєю частиною проходила у центральному колі. Лишень по завершенню першої третини зустрічі нашим землякам вдалося вперше підняти глядачів на ноги у передчутті голу, але Трояновський, який прийняв у штрафному майданчику шикарну передачу Малиновського, не вдалося як слід її завершити: удар вийшов надто невдалим.

Як виявилося – цей епізод став скоріше виключенням із правила, аніж початком агресивних атакуючих дій команд. Обидва колективи продовжували проводити більшу частину часу у центрі поля, лишень іноді турбуючи голкіперів. До завершення першої половини став очевидним той факт, що найбільші проблеми нас переслідують через правий фланг, де Тоні Вастіч та Патрік Фаркаш раз за разом виявлялися спритнішими за наших співвітчизників.

Так, напевно, перший тайм і дістався свого логічного завершення, якщо б не епізод, який стався на 35 хвилині зустрічі. Це Олександр Нойок дуже необдумано зарядив у підкаті ззаду по ногах Даніелю Офенбахеру, за що справедливо отримав попередження. А тільки-но вставши із газону наш капітан так відкинув м'яча, що той влучив у обличчя комусь із австрійців. Друга жовта – і ми залишаємось до кінця поєдинку у меншості.

Завершення першої половини, а також майже уся друга пройшла за одним сценарієм: українці стараються грати обережно, переходячи при першій ліпшій нагоді у контрнаступ. Австрійці у свою чергу шукають у наших редутах шпарину, щоб реалізувати більшість.

За весь другий тайм можна згадати лишень період із 60 по 63 хвилини, коли обидва колективи неначе на гойдалках мали декілька небезпечних моментів. Поклав початок трихвилинці Болбат, який потужно пробив з-за меж штрафного, і Річарду Штребінгеру лише з другої спроби вдалося приборкати м'яч. Вже за хвилину контратака українців із виходом три у три завершилася виносом номінальнихми гостями плямистого за межі поля і призначенням кутового, після подачі якого Іван Ордець влучив у поперечку. Відповідь австрійців була не менш небезпечною. Це Роберт Зуль замикав передачу Флоріана Кайна, і нам на допомогу прийшла штанга.

Пілся цього епізоду обидві команду взяли невелику паузу, вінцем якої став гол у наші ворота. Комбінація, розіграна перед штрафним господарів, завершилася точною передачею на Тоні Вастіча, який, знаходячись біля лівого кута майданчика, неначе рукою поклав снаряд у правий верхній кут.

Сергій Ковалець, стараючись врятувати поєдинок, почав терміново випускати більш свіжих виконавців, проте це потрібного ефекту, на жаль, не дало. Єдине, що можна згадати із подій останньої десятихвилинки, - це вилучення Буяльського за грубий фол проти Фаркаша.

Українська команда програє другий фінал у цьому році. Нагадаємо, що у січні команда Ковальця не змогла зломити супротив у вирішальному поєдинку Кубка Співдружності збірної Росії. Крім того, вже четверту гру поспіль "жовто-блакитні" завершують поєдинок у скороченому складі.